Jak powinno się nosić muszkieterki?

Jakie to obuwie?

Na pewno jeśli chodzi o długie kozaki na zimową porę, to istny prym wiodą muszkieterki. Są to buty, które sięgają za kolano. Nie tylko są eleganckie, ale tak naprawdę są niezmiernie kobiece. Muszkieterki są noszone przez fashionistki, redaktorki czasopism o modzie oraz także blogerki. Muszkieterki kojarzą się bez dwóch zdań z wojskiem. W końcu mają sprostać warunkom trudnym i spisać się na medal w deszczu czy też śniegu. Jednocześnie także muszą być bardzo eleganckie nawet w tak trudnych warunkach. Niestety nie zawsze tak jest. Muszkieterki są bardzo często wykonane z materiału miękkiego czy też z zamszu. Buty te z tych materiałów bardzo łatwo dopasowują się do kształtów. Rzadkością na pewno są kozaki za kolano. Kupimy je w niektórych obuwniczych sklepach. Liczyć się musimy z ceną wysoką. Musimy wiedzieć, że typ tego obuwia sprawdza się szczególnie gdy nam sprzyja pogoda. Najlepiej gdy nie pada deszcz, ani też śnieg.

Dla kogo to obuwie?

Wiele kobiet zastanawia się także czy obuwie to jest dla nich dobrym wyborem? W zasadzie naprawdę butami tymi możemy sobie zrobić krzywdę. Czasami uzyskany efekt jest odwrotny od zamierzonego. Aby mieć pewność, że w muszkieterkach będziemy wyglądać dobrze, to powinniśmy wybierać buty o tym samym kolorze co spodnie czy też o rajstopach. Wówczas nasze nogi wydają się o wiele dłuższe oraz także szczuplejsze. Gdy pomimo tego wybierzemy kozaki w kolorze kolorystycznym, zwrócić warto uwagę na to, jak cholewka dokładnie przylega do naszej nogi. Lekko odstająca również wyszczupli nogi przynajmniej optycznie. Muszkieterki są naprawdę dobrym wyborem na podkreślenie sylwetki. Musimy jednak pamiętać nie tylko o swoich atutach, ale także o słabościach.

A jak je nosić?

Kozaki w wersji XXL można śmiało nosić do stylizacji rock’n’roolowych. Jednak jest to propozycja dla kobiet niezmiernie odważnych. Gdy jednak bardziej przepadamy za połączeniami klasycznymi, to możemy nosić muszkieterki do trencza, dżinsów, sukienek eleganckich z dzianiny czy też tuniki swetrowej. W zasadzie to obojętnie czy wybierzemy buty na obcasie czy też muszkieterki płaskie, to takie zestawienia się sprawdzą w zasadzie w każdej możliwej sytuacji. Wybór tak naprawdę zależy od nas. Muszkieterki możem zakupić w sklepach obuwniczych zarówno w tych w galeriach handlowych jak i także w tych internetowych. W sieci podczas wyprzedaży możemy natrafić na naprawdę świetną okazję. Kobiety przepadają za wyprzedażami. Szczególnie gdy w cenie jednej pary, otrzymujemy dwie. To dopiero dobry interes. Żal byłoby z takiej oferty nie skorzystać.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *